Ilgalaikis ir saugus blakstienų rietimas su Kolagenu


Noriu jums pristatyti naują paslaugą:
Cheminis blakstienų rietimas, paslauga skirta toms moterims ir merginoms, kurios turi blakstienas žiūrinčias žemyn ir nenori prisiauginti, tačiau nori kad blakstienos atrodytų nepriekaištingai ir išraiškingai.
dirbu su pačios aukščiausios kokybės gaminiais, kurie užtikriną visapusišką ir nepriekaištingą rezultatą, gaminiai su  Kolagenu ir cisteinu maitina blakstienas ir jas nuostabiai užriečia, o akys atrodo didesnės ir išraiškingesnės. Skirtingai nei mechaniniai blakstienų užrietimo įrankiai, RefectoCil priemonė švelniai formuoja užrietimą, kuris išsilaiko iki 6 savaičių. Kolagenas – tai vienas dažniausiai žmogaus kūne aptinkamų struktūrinių proteinų. Kartu su amino rūgščių cisteinu, kuris skatina plaukų augimą, minėti ingridientai maitina ir saugo blakstienas, jos atrodo išpuoselėtos ir storesnės.


Užrietimo procesas yra paprastas, saugus ir trunka apie 45 minutes. Siūlau keturis skirtingus volelių dydžius, tad kiekvienas gali pasirinkti užrietimo dydį pagal savo norus, ir tai nepriklauso nuo blakstienų ilgio ar formos.
Kaina 65Lt su blakstienų dažymu.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą